РусскийEesti

11:38:51

Veebruar 2020 PDF Печать E-mail
Автор: NJKK   
03.03.2020 14:28
There are no translations available.

03.-14.02.
Iseseisvuspäeva kaartide konkurss (1.-9. klassid)
Meie kooli õpilased aktiivselt osalesid konkursil. Töid hindas žürii, mille koosseisus olid koolidirektor - Joel Guljavin ja õppealajuhataja - Irina Lebedeva. Kõikidest kaartidest esimese koha sai meie kooli elektrooniline õnnitluskaart, mis oli saadetud kõikidesse organisatsioonidesse ja meie kooli partneritele õnnitlustekstiga Eesti Vabariigi iseseisvuspäeva puhul. Parima töö autor on - Anastassia F. 5. klassi õpilane. Ergutusauhinda selles nominatsioonis saavad ka: Jelizaveta S., Jana M., Antonina V., Daniil T., Anželika S., Polina T., Alisa G., Anastassia L.

5.02.
Toimus Õpilasesinduse koosolek (5.-9. klassid).

6.02.
КЕАТ projekti raames tuletõrjeohutuse loeng.

13.02.
Meie kooli külas on SKU Dome planeta
аrium.

14.02.
Tähistasime Sõbrapäeva. 9. klassi õpilased – Jana M. ning Darja D. ette valmistasid ja korraldasid algklassidele mängu. Mängu jooksul õpilased sooritasid ülesandeid. Võime öelda, et sõprus võitis!

17.-21.02.
Iseseisvuspäeva nädal. Koolis toimusid mängud ja viktoriinid „Ma armastan Eestit”, mis olid pühendatud Eesti Vabariigi 102. aastapäevale. Parimad olid järgmised võistkonnad: 6. klassi võistkond „PÄÄSUKESED”, 8. klassi võistkond ”INIMISED”.

19.02.
Õppeekskursioonid Narva Kunstigalerii (1.-3. klassid).

20.02.
Etlejate konkurss. Sel aastal see oli ühisüritus Sinimäe kooliga. Konkursil osalesid meie kooli õpilased. Esimese kooliastme (1.-3. klassid) võitjad on: Anita K., Marika N., Anastassia L. Teises kooliastmes (4.-6. klassid) esimese koha sai meie kooli 5. klassi õpilane Anastassia F.

21.02.
Aktus Eesti Vabariigi aastapäeva puhul.

 

Обновлено 03.03.2020 14:29
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер