РусскийEesti

02:37:01

Hoolekogu PDF Prindi Saada link

Narva-Jõesuu Kooli hoolekogu 2020/2021 õppeaastaks koosseis:

- Maria Šmidt (lastevanemate esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Anastasia Matvejuk (lastevanemate esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Jevgenia Boiko (lastevanemate esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Irina Reinkubjas (kooli toetava organisatsiooni esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Irina Osko (õppenõukogu esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Tatjana Miroškina (vilistlaste esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Olga Baranova (linnavolikogu esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Imre Liiv (linnavalitsuse esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
- Anna Šmidt (õpilasomavalitsuse esindaja) See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viimati uuendatud Teisipäev, 27 Oktoober 2020 10:15
 
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner