РусскийEesti

12:32:36

Aprill 2019 PDF Prindi Saada link
Kirjutas NJKK   
Esmaspäev, 13 Mai 2019 10:03

02.04.
Õpilasesinduse koosolek

03.04-17.04
Projekt Jalgrattakoolitus (3 kl.)

04.04.
Eesti keelekohvik

10.04.
Narva-Jõesuu Linnaraamatukogu (5.kk kl. ja 5 kl.)

Viimati uuendatud Esmaspäev, 13 Mai 2019 10:04
Loe lisa...
 
Märts 2019 PDF Prindi Saada link
Kirjutas NJKK   
Esmaspäev, 08 Aprill 2019 10:02

5.03.
Õpilasesinduse koosolek

5.03.-2.04.
Kevadine maleturniir (1.-4.klass)

6.03.
Algab jalgratturikoolitus (3.klass)

7.03.
Viktoriin. Võistlus pannkook (1.-7. klass)

Viimati uuendatud Esmaspäev, 08 Aprill 2019 10:02
Loe lisa...
 
Veebruar 2019 PDF Prindi Saada link
Kirjutas NJKK   
Esmaspäev, 08 Aprill 2019 09:57

01.02.-18.02.
Iseseisvuspäeva kaartide konkurss  (1.-9.klass)

5.02.
Õigusalane loeng (4,5,7,8.klass)

5.02.
Õpilasesinduse koosolek

12.02.
Eesti keelekohvik (7.-9.klass)

Viimati uuendatud Esmaspäev, 08 Aprill 2019 09:58
Loe lisa...
 
Jaanuar 2019 PDF Prindi Saada link
Kirjutas NJKK   
Esmaspäev, 18 Veebruar 2019 10:40

08.01.-11.01.
Lumefiguuride konkurs (1-5 klass)

8.01.
Õpilasesinduse koosolek (5-9 klass)

10.01.
Päkapikke töökoda (1-5 klass)
Töötasid jõulutöökojad  „Päkapiku juures“  (1-5. klasside õpilastele). 8-9. klasside õpilased viisid läbi mängud ja tegevusi jõulutöökodades: piparkoogi valmistamine, jõulumõistatused, ringmängud jt.
1. koht 1. Klass - 55 punkti
2. koht 3. klass ja 4. Klass - 48 punkti
3. koht 2. klass ja 1 .klass - 43 punkti

15.01.
Eesti keelekohvik (5-9 klass)

18.01.
Jõuluetendused «Eesti rahva muinasjuttud».
Ühisüritus Sinimäe kooliga (1-3 klass)

22.01.
Inglise
keelekohvik (5-9 klass)

28.01.-01.02.
Talipartakiaad (1-9 klass)

 

Viimati uuendatud Esmaspäev, 18 Veebruar 2019 10:42
 
Detsember 2018 PDF Prindi Saada link
Kirjutas NJKK   
Teisipäev, 29 Jaanuar 2019 10:45

03.12-17.12
Konkurss "Jõuluklassi kujundamine" (1-9 klass)

04.12.
Inglise keelekohvik (5-9 klass)

10.12.-19.12.
Jõulutunnid, laat (1-9 klass)

18.12.-19.12.
Jõuluetendused «Eesti rahva muinasjuttud»
Etenduste festival:
1 klass «Lugu Katist ja karudest» K.Samuilov-Pavlov
2 klass «Lumivalgese»
А.Аkimov
3 klass  «Kässide Kool»
Т. Anufrijeva
4 klass  « Vene rahva muinasjuttud» T Klever
5 kk Laul
А.Оnno
5 klass «Juhtumid kooli elust»
О. Poljaк

20.12.
Jõulupidu. Narva «Rugodiv» (1-4 klass)

 

Viimati uuendatud Teisipäev, 29 Jaanuar 2019 10:50
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 Lehekülgi kokku 19
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner